بهترین اپیلاسیون اصفهان

بهترین اپیلاسیون اصفهان سالن شهرزاد ، اپیلاسیون یکی از راههای از بین بردن موهای زائد و ناخواسته می باشد

اپیلاسیون شهرزاد اصفهان انواع خدمات اپیلاسیون را به همشهریان عزیز با بهترین کیفیت ارایه میدهد کیفیت خدمات ما را تجربه کنید

اپیلاسیون شهرزاد اصفهان

بهترین اپیلاسیون اصفهان

اپیلاسیون یکی از راههای از بین بردن موهای زائد و ناخواسته می باشد. در این روش موهای زائد از ریشه کنده میشوند، به همین علت طرفداران زیادی دارد تا دیرتر موهای زاید بدنشان رشد کند.

بهترین اپیلاسیون اصفهان

بهترین اپیلاسیون اصفهان

اپیلاسیون مومک داغ

موم داغ رایج ترین روش از بین بردن موهای زائد در بین مردم می باشد. ابتدا موم را روی حرارت قرار داده تا به حالت مایع درآید سپس بوسیله یک کارتک روی پوست در جهت رویش موی بدن بمالید . بعد با استفاده از یک تکه پارچه یا نوار گاز استریل موها و موم را در جهت رشد مو از روی پوست پاک کنید. این کار بهداشتی است چرا که وسایل و مواد آن بهداشتی می باشد.اپیلاسیون شهرزاد اصفهان

بهترین اپیلاسیون اصفهان مومک سرد

موم سرد بر روی نوارهای از پیش آماده مالیده شده اند که می توانند مستقیما بر روی پوست چسبانده شوند. مو به موم سرد روی نوار می چسبد و با یک حرکت سریع از روی پوست جدا می شود. موم سرد به عنوان موم فارسی Persian Waxing نیز شناخته شده است. این کار در منزل توسط اکثر مردم انجام می شود ، اما بهتر است به متخصصان حوزه زیبایی مراجعه شود تا بهترین روش متناسب با پوست شما برایتان در نظر گرفته شود.اپیلاسیون شهرزاد اصفهان

عوارض وکس و اپیلاسیون چیست ؟

  • – وکس صورت معمولا با درد همراه است، چرا که پوست صورت از دیگر نقاط بدن حساس تر است.
  • – اپیلاسیون صورت می تواند منجر به قرمزی یا بروز جوش های پوستی و کهیر شود.
  • – در حین وکس کردن ممکن است برخی مناطق صورت دچار خونریزی سطحی به صورت لکه های قرمز شود، چرا که طی وکس کردن نه تنها مو بلکه پوست های نازک و حساس نیز تحت کشش قرار می گیرد.
  • – اپیلاسیونصورت در بعضی مناطق می تواند با بروز واکنش های آلرژیک همراه باشد.
  • – روش نادرست استفاده از وکس صورت می تواند منجر به تحریک یا سوزاندن پوست شود.
  • – ممکن است در یک جلسه همه موهای صورت از بین نرود و بدین ترتیب چند جلسه برای از بین بردن کامل موها لازم باشد و تکرار این روش بستگی به میزان رویش مو در هر فرد دارد.
  • – پس از انجام اپیلاسیون صورت ممکن است حداقل تا 24 ساعت برای خروج از منزل محدودیت داشته باشید.
  • – در برخی افراد خصوصا افراد دارای پوست تیره، تغییرات رنگدانه ای ممکن است رخ دهد.
  • – انجام آن در برخی مناطق صورت مثل پشت لب مشکل تر است.

چرا  بعد از اپیلاسیون جوش می زنیم؟

غیر از پوست های چرب یا پوست هایی که به صورت پراکنده دارای کیست های چربی بر روی پوست هستند، سایر پوست ها با رعایت موارد بالا دچار عارضه ای نمی شوند.

آکنه یا جوش در صورتی بروز می کند که سطح پوست چرب یا آلوده باشد، زیرا زمانی که بند می اندازیم غدد چربی زیر ریشه موها سر باز می کنند و با جذب آلودگی سطح پوست به شکل آکنه در می آیند.

ولی در صورتی که از آنتی بیوتیک های موضعی و خوراکی با مراجعه به پزشک استفاده کنید و این کیست ها خشک شوند و در موارد شدید به صورت فیزیکی توسط پزشک خارج شوند، با رعایت موارد بالا معمولا عارضه ای به وجود نخواهد آمد.

در مورد وکس یا اپیلاسیون باید کارد، پارچه و موم مصرفی حتما استریل و یکبار مصرف باشد و حتما سطح پوست ضدعفونی و به پودر ضد حساسیت آغشته باشد.

این موارد بسیار ساده و ظریف که شاید اکثرا از رعایت آن غفلت می کنند عامل بروز بسیاری از مشکلات پوستی است که آکنه شاید  بی خطر ترین آن است!

بهترین اپیلاسیون اصفهان سالن زیبایی شهرزاد

چرا سالن زیبایی شهرزاد بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان است ؟

استفاده از مواد اولیه با کیفیت

اگر سوالی دارید بپرسید