هاشور نچرال

این هاشور خطوط ظریفتر با ماندگاری کمتر و در جهت خواب مو زده می شود

ابرو ها

طراحی اولیه آرایش دائم طبق خواسته مشتری

تغییر شکل دادن ابرو هنر مهمی می باشد. ابروهای خوب مرتب شده، بخشی از کاربرد آرایش کامل و مؤثر هستند. ابرو چهارچوبی برای چشم است. ابرو هایی که بیش از حد رشد می‌کنند، می تواند سایه روی استخوان ابرو یا بین ابرو بیاندازد. اصلاح ابروها، صورت را پف آلود یا بیرون زده نشان می دهد، یا ممکن است چهره شگفت انگیزی دهد. وقتی یک مشتری میخواهد ابروهایش را مرتب کند، تمام موهای زائد را بردارید و سپس نشان دهید که چگونه از مداد ابرو یا سایه برای پر کردن موهای طبیعی استفاده می کنید یا برای او آرایش دائم انجام دهید. وقتی در موی ابرو فاصله ای بیفتد، از برس زاویه دار استفاده کنید. شکل ابروی ایده‌ال می تواند در سه خط کشیده شود. اولین خط عمودی، از گوشه بیرونی بینی به گوشه بیرونی چشم کشیده می شود. این جایی است که ابرو باید به انتها برسد. خط سوم عمودی از حلقه بیرونی عنبیه چشم رو به بالا است. وقتی این خطوط را تعیین می کنید، مشتری باید به طور مستقیم نگاه کند. این جایی است که بزرگ ترین بخش کمان به طور ایده‌ال خواهد بود. البته، ابروهای هر کسی به درسی با این اندازه گیری‌ها مطابقت نمی کند.پس از خطوط راهنمایی استفاده کنید.

قسمت های مختلف ابرو

سر ابرو (تاج ابرو): ابرو از گوشه‌ی درونی چشم شروع می شود، اگر ابتدای ابرو جلوتر از چشم باشد، بینی عریض تر و چشم ها کوچک تر به نظر می آید. برای طراحی ابتدای ابرو، مدادی را کنار پره‌ی بینی قرار دهید، طوری که به صورت عمود از گوشه داخلی چشم گذشته و نقطه تلاقی ابرو با خط کش نقطه ای است که ابرو از آن قسمت طراحی می شود.

زاویه‌ی ابرو (قوس ابرو ، آرک ابرو): دو سوم زیبایی ابرو ، حالت قوس ابرو است. یک مداد از کنار پره ی بینی به سمت عنبیه قرار دهید، جایی که ابرو را قطع می کند. مکان صحیح قوس دادن به ابرو است. قوس دادن به ابرو باید از جلو صورت انجام شود و سر نباید حالت نیم رخ داشته باشد. در بیش تر صورت ها قوس ابرو در انتهای آن قرار دارد، در صورت های بزرگ ابرو های افقی با فاصله ی زیاد برداشته می شوند و چشم ها کوچک تر به نظر می رسند.

دنباله‌ی ابرو (دم ابرو): برای طراحی دنباله ابروف مدادی را کنار پره‌ی بینی قرار دهید، طوری که این مداد از گوشه خارجی چشم بگذرد. نقطه ی تلاقی مداد با دم ابرو نقطه ای است که انتهای ابرو را مشخص می کند و ابرو را تا این قسمت طراحی کنید، این قسمت دم ابرو نام دارد. این نقطه، متعادل ترین اندازه دم ابرو می باشد.

هاشور سه بعدی

همان نوعیست که ابرو از نظر ارتفاعی به سه قسمت تقسیم می شود. قسمت بالا و پایین ابرو دو درجه تیره تر از میانی شده که این نوع هاشور برای کسانی هست که ابرویی حجیم می خواهند.

تیغ ماهی

برای کسانی بهتر هست که خواب موی ابرویشان از وسط جهتش عوض میشود تا وسط ابرو رو به بالا میزنیم. از Hkجایی که خواب ابرو به پایین به صورت (د) فارسی میزنیم همان تیغ ماهی سه بعدی در اصل یک جور برجسته یا زنده نشان دادن طرح های انتخابی ماهیست که با سایه زدن و در عین حال استفاده از چند رنگ می باشد. قبل از هر چیز بهتر است بدانید برای ایجاد این برجستگی و فرو رفتگی ها بیشتر تکنیک های گریم به کار میرود و برای ایجاد سایه روشن باید از رنگ رقیق استفاده شود ، یعنی ترکیب رنگ مورد نظر با آب مقطر و البته هر چه تیرگی بیشتر میزان آب کمتر و بر عکس. برای ایجاد سایه حتما باید از سوزنهای خطی استفاده شود یعنی همان فلت و بسته به وسعت سایه سوزن فلت هم کم و زیاد می شود. برای سایه کاری عمق سوزن و فشار دست هر دو باید کم باشد. با استفاده از رنگهای روشن کار را برجسته تر کرده و با رنگ های تیره گود تر.

اگر سوالی دارید بپرسید