میکاپ

میکاپ آرتیست مسئول رفع معایب احتمالی صورت، گردن و افزایش زیبایی می باشد

آرایش مناسب صورت های بیضی

 

اصول آرایش کلاسیک

برای انجام آرایش کلاسیک، صورت را با شیر پاک کن و لوسیون پاک نمایید. در صورت خشک بودن پوست، از کرم مرطوب کننده استفاده نمایید. کرم پودر همرنگ پوست را به تمام صورت و گردن بزنید و خوب پخش کنید، تا یکدست شود. با پودر فیکس یا پنکیک آنرا تثبیت نمایید. رژگونه را از رنگ‌های صورتی تیره، روی استخوان گونه بزنید و به طرف بالا بکشید، تا گونه برجسته شود. برای انجام این سبک آرایش، ابرو را باید باریک و هشتی طراحی کنید. برس ابرو را به سایه قهوه‌ای آغشته کرده و روی ابرو بکشید و قسمت‌های خالی ابرو را، با مداد قهوه‌ای پر کنید. سایه‌ای از رنگ خاکستری ماسه‌ای یا دودی را دور تا دور چشم بزنید. روی پلک را نیز از سایه قهوه‌ای یا قرمز قهوه‌ای استفاده کنید. خط چشم را پهن و دور تا دور چشم بزنید، با مداد داخل چشم را تیره کنید. مژه‌ها را کاملا ریمل زده، تا چشم مشکی شود و آرایش چشم کاملا مشخص و غلیظ جله کند. رژ لب را نیز قرمز و پر رنگ بزنید، تا کاملا آرایش کلاسیک شود.

 

اصول آرایش روز

آرایش روز، آرایش محو است و به رنگ طبیعی پوست نزدیک می‌باشد. آرایش روز چون در همه جا مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای نور طبیعی هستند. برای انجام آرایش نیز باید جایی را انتخاب نمود که، دارای نور طبیعی باشد. مشتری را زیر نور طبیعی بنشانید. صورت را با شیر پاک‌کن، پاک نمایید و اثر شیر پاک‌کن را با آب ولرم و پنبه یا تونیک از روی صورت بردارید. با آب و پنبه، تونیک را از روی صورت پاک نمایید. از یک فن خیلی ملایم، که به رنگ پوست نزدیک است، استفاده کنید. (کرم روز) یک لایه خیلی نازک نیز می‌توانید، کرم پودر بزنید. (کرم پودر مات) رژ گونه خیلی ملایم را به گونه بزنید و همه صورت را با پودر فیکس، فیکس نمایید. در این مرحله می توانید با یک دستمال مرطوب، آرایش را بیات کنید، تا طبیعی تر شود. ابرو ها را مرتب کنید. به طرف بالا شانه کرده و با مداد ابرو، آنرا قهوه‌ای یا خاکستری کنید و برای اینکه طبیعی به نظر برسد، با گوش پاک کن تمیز آن را روی موهای ابرو، یکدست نمایید. در صورت نیاز می‌توانید، از مژه مصنوعی تک تک استفاده کنید. سایه را خیلی ملایم بزنید که فقط چشم خوش حالت شود. رنگ سایه را نزدیک به پوست انتخاب نمایید. رنگ‌های بژ ، کرم ، قهوه‌ای و خاکستری برای آرایش روز مناسبند. مژه ها را ریمل بزنید، تا پر و بلند شوند. خط چشم کوتاه بکشید، تا چشم زیباتر بنظر آید و پلک برجسته شود. خط لب قهوه‌ای کشیده و با رژ کرم یا قهوه‌ای یا رنگ لب در هم کرده و محو نمایید.

 

اصول آرایش عصر

آرایش عصر، همان آرایش کوکتل است که، از آرایش شب کمی کمتر و از آرایش روز غلیظ تر می‌باشد. در آرایش عصر بعد از پاک کردن صورت با شیر پاک‌کن و گرفتن اضافی شیر پاک‌کن، از فن یک درجه روشن تر استفاده نمایید. چنانچه مشتری، آرایش برنزه بخواهد، از کرم برنزه و بی رنگ نیز می‌توانید، استفاده نمایید. سایه را از رنگ‌های هماهنگ با لباس استفاده کنید. اگر میخواهید از خط چشم و مداد پر رنگ و کاملا مشخص استفاده کنید. سایه را ملایمتر انتخاب نمایید. ولی سایه را پر رنگ و از رنگ‌های بنفش، آبی و سرمه ای که برای عصر مناسبتر هستند، استفاده کنید. خط چشم کمی هم مشخص باشد، کفایت می‌کند. مژه ها را ریمل بزنید و از رژ براق، روی لب براق، کم رنگ و ملایم استفاده نمایید. رنگ و چگونگی آرایش را، خود مشتری انتخاب می‌کند. ولی معمولا از رنگ‌های مات روی چهره استفاده می‌شود. مداد داخل چشم رنگ مشکی یا قهوه‌ای است و خط چشم کشیده و بلند به رنگ مشکی می‌باشد. در این آرایش خط لب کشیده و از رژهای رنگ روشن و براق استفاده می‌شود. در صورت تمایل رنگ‌های آن را می‌توانید، از نخودی، خاکستری، طلایی و نقره‌ای استفاده کنید. آرایش ابرو را بلندتر و نازک‌تر کنید و رنگ ابرو را، روشن‌تر از مو انجام دهید. (2 درجه روشن‌تر)

نمونه کارهای انجام شده

اگر سوالی دارید بپرسید