سوال و جواب ها

آیا میکروبیلدینگ همان تاتو است؟

میکروبلیدینگ نوعی تاتو محسوب می شود در واقع از گروه تاتو محسوب می شود ولی میکروبلیدینگ یک روش نو و تازه محسوب می شود در واقع رنگ به لایه های پر عمق پوست نمی رود و مثل تاتو مصنوعی جلوه نمی کند . اگر فردی از انجام میکروبلیدینگ پشیمان شد دیگر نیاز به دستگاه های لیزر و … نیست و پاک کردن آن ها راحت تر است .

این روش پیچیده نیست و زمان زیادی احتیاج ندارد و بسته به طراحی و حجم کار 2 ساعت زمان می برد .

تفاوت های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در چیست ؟

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن هر دو جز جدیدیترین تکنیک های آرایش نیمه دائم محسوب می شوند که به صورت بسیار ظریف و طبیعی برای زیباتر شدن و پرپشت تر شدن ابروها به کار می روند .

میکروبلیدینگ با قلم دستی (قلم بلید) انجام میشود ولی میکروپیگمنتیشن با ماشین برقی (کارتریج)

میکروپیگمنتیشین ماندگاری بیشتری دارد چرا که دستگاه آن نسبت به قلم بلید به عمق بیشتری از پوست نفوذ می کند .

میکروبلیدینگ ظرافت بیشتری نسبت به میکروپیگمنتیشین دارد که باعث میشود نتیجه خیلی طبیعی تر به نظر برسد .

و در نهایت به کسانی که ماندگاری بیشتری مد نظر شون هست میکروپیگمنتیشین پیشنهاد میشود ولی اگر روی ظرافت و طبیعی بودن کار خیلی حساس هستید ما بهتون تکنیک میکروبلیدینگ را پیشنهاد می کنید .

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است ؟

هاشورهای ابرو در متد فیبروز به علل های زیادی بستگی دارد اما در کل به علت اینکه هاشور های انجام شده توسط دستگاه میکروبیلدینگ انجام می شود و به عمق پوست نفوذ ندارد بین شش ماه تا یک سال دوام و ماندگاری دارد ولی اگر هاشور ها عمیق تر انجام شود و از رنگ هایی با کیفیت بالاتر استفاده کرد ، ماندگاری این متد بیشتر خواهد شد

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو چیست ؟

یکی از روش های قدیمی برای آرایش ابرو تاتو کردن است ، در این روش با توجه به حالت و مدل ابروی مورد نظر ، جوهر یا رنگ به طور به هم پیوسته به محل ابرو تزریق می شود.

از جمله ایرادهای این روش می توان به غیرطبعی بودن به علت تزریق به روش پیوسته ، پاک سازی دشوار به علت نفوذ رنگ به عمق پوست اشاره کرد .

در فیبروز ابرو به دلیل اینکه تکنسین می تواند ابروی شما را مانند تار مو ، طراحی می کند مدل ابرو طبیعی خواهد بود و چون رنگ دانه به عمق پوست شما نفوذ نخواهد کرد ، در نتیجه به آسانی قابل پاکسازی ، تغییر مدل و تغییر رنگ ابرو خواهد بود .

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب نیست ؟

دو گروه از افراد به دلیل برخی از علت ها نباید از متد فیبروز ابرو استفاده کنند :

1 – برای افرادی که از روش تاتو استفاده کرده اند چون روش فیبروز ابرو ، روشی ظریف می باشد و اصلا روی ابرو های تاتو شده قابل مشاهده نیست .

2 – اگر روی پوست شما محلی که می خواهید فیبرو کنید دچار آسیب یا زخم باشد اگر مشکل این افراد دائمی نیست باید تا زمان بهبودی برای انجام این روش صبر کنید .

قیمت فیبروز ابرو چقدر است ؟

قیمت فیبروز ابرو با توجه به علت های مختلف متفاوت است :

1 – تخصص ها

2 – مهارت های تکنسین

3 – میزان رنگ

4 – نوع رنگ

5 – مارک رنگ

6 – تعداد سوزن ها

7 – موقعیت جغرافیایی مرکزی که به آن مراجعه می کنید

روش های مراقبت از پوست چیست ؟

1 – پاکسازی پوست

2 – لایه برداری پوست

3 – محافظت از پوست

4 – آب رسانی به پوست

5 – استفاده از ضد آفتاب مناسب برای پوست

6 – استفاده از مرطوب کننده های مناسب برای پوست

7 – کمک به افزایش کلاژن سازی

8 – مراقبت از پوست صورت و دور چشم ها

9 – نوشیدنی آب کافی

10 – ورزش کردن و پرهیز از استرس

طریقه ی مراقبت از اکستنشن مژه چیست ؟

اکستنشن مژه حدود یک ماه عمر مفید دارد و با ریزش هر مژه ی طبیعی اکستنشن هم می افتد . جهت ماندگار تر کزدن اکستنشن روی مژه خودتان می توانید از روغن های مخصوص آرایشی روی مژه ها بمالید و نیازی به استفاده کردن از ریمل ها نیست .

اگر تمایل دارید از ریمل استفاده کنید باید ریملی انتخاب کنید که به راحتی و با آب پاک شود و همچنین توصیه می شود فقط نوک مژه ها را ریمل بزنید و برای پاک کردن آرایش چشم ها نیاز است از ژل های شست و شو کمک بگیرید و با کمک دستمالی نرم به آرامی اطراف مژه ها را تمیز کنید .

چه نکاتی باید قبل از اکستنشن مژه رعایت شود ؟

باید قبل از انجام دادن اکستنشن مژه صورتتان را چند ساعت نشورید تا مژه ها کاملا خشک و آماده شوند .

از 24 ساعت قبل از انجام دادن اکستنشن حرکت های ورزشی را انجام ندهید با باعث عرق کردن نشود و از 48 ساعت قبل از رفتن به شنا و سونا صرف نظر شود .

مزایا و فواید اکستنشن مژه چیست ؟

اکستنشن های مژه نسبت به مژه های مصنوعی جایگزین مناسب تری هستند زیرا دوام و ماندگاری بالاتری دارند ، مدت زمانی که صرف گذاشتن اکستنشن مژه می شود تنها 1 ساعت است و روشی کاملا بدون درد است .ماندگاری اکستنشن های مژه حدودا یک ماه است و احتمالا در این مد به نتیجه می رسید که نیازی به ریمل نخواهید داشت .

یکی از روش های مناسب برای تمام افراد اکستنشن مژه است حتی اگر از لنزهای چشمی استفاده می کنید ، مژه های کوتاه و یا بلندی دارید و یا چشم های حساسی دارید می توانید مژه هایتان را هر طور دوست دارید انتخاب کنید .

قیمت اکستنشن مژه چقدر است ؟

مورد مهمی که در اکستنشن مژه بسیار موثر است جنس اکستنشن است . اکستنشن مژه ای که مصنوعی است به طبع قیمت ارزان تر و کم تری نسبت به اکستنشن موی طبیعی خواهد داشت . پرحجم و کم حجم بودن مژه های کار گذاشته شده برای مشتری نیز در قیمت کار بسیار موثر است .

اگر شما دوس دارید که مژه هایی پرپشت و حجیم داشته باشید مسلما تعداد مژه هایی که باید استفاده کنید بیشتر است و به طبع هزینه ی بیشتری را باید پرداخت کنید و قیمت این کار به مرکزی که در آن اکستنشن انجام می دهید میتواند متفاوت باشد .

بوتاکس مو برای چه مواردی مفید است ؟

1 – موهای چند شاخه شده (موخوره)

2 – موهای کم حجم (نازک)

3 – موهای خشک و وز

4 – موهای ناسالم

5 – موهایی که می خواهند حالت صاف داشته باشند

مزایای استفاده از بوتاکس مو چیست ؟

بوتاکس یک روش طبیعی بوده که با استفاده از مواد طبیعی موجود در آن می توان شوره سر را نیز درمان کرد .

مواد غنی که داخل بوتاکس است از درمان ریزش موی سر نیز موثر عمل می کند .

بوتاکس فقط باعث تقویت ساختار طبیعی مو می شود و در ساختار مو خللی ایجاد نمی کند .

بوتاکس با حفظ سلامت مو باعث صافی و براقیت آن می شود .در حالی که کراتینه مو قوی باعث تغییر ساختار مو می شوند.

آیا با کاشت مژه ، مژه های طبیعی می ریزند ؟

خیر ، با کاشت مژه باعث ریختن مژه های طبیعی نمی شود . و عوارض و خطر خاصی ندارد ولی باید خیلی مراقب بود و اینکه بعد از انجام کاشت مژه ، چشم فرد نباید تا 24 ساعت با آب در تماس باشد تا مژه ها بخوبی بچسبد و روی چشم بماند .

کاشت مژه برای چه کسانی مناسب نیست ؟

این روش برای همه افراد به غیر از کسانی که مشکلات چشمی دارند می تواند انجام شود . ولی نکته مهم این است که برای انجام این روش زیبایی مراجعه به پزشک متخصص و یا مراکز آرایشی معتبر است که درصد عوارض و خطر را به حداقل برساند .

چه نکاتی باید بعد از انجام کاشت مژه رعایت شود ؟

1 – نباید بعد از اکستنشن مژه از فرمژه استفاده کنید زیرا باعث شکستن و کنده شدن مژه های چسبانده شده می شود .

2 – باید بر روی صورت خود حوله نکشید و برای خشک کردن صورت حوله را روی چشم ها نمالید .

3 – وقتی میخواهید حمام کنید از نقاب های مخصوص حمام استفاده کنید و از آب مستقیم دوش بر روی مژه هایتان جلوگیری کنید .

4 – برای خشک کردن صورت حوله را خیلی ارام روی چشم بگذارید و بردارید و نباید به چشم ها فشار بیاورید .

5 – بعد از انجام کاشت مژه از یک تکه اسفنج یا پنبه نرم آغشته به شیرپاک کن غیر روغنی برای پاک کردن آرایش چشم استفاده کنید و پنبه را روی مژه هایتان نمالید .

6 – در صورت خارش چشم با ضربه ملایم انگشت روی پلک آن را برطرف کنید باعث می شود مژه ها نریزند .

7 – برای اینکه بخواهید مژه ها را جدا کنید اکستنشن مژه را نکشید برای جدا کردن بهتر است پیش افراد متخصص بروید و کار ار به آن ها بسپارید زیرا باعث کنده شدن مژه های طبیعی شود اگر جدا سازی توسط خودتان انجام شود .

اکستنشن مژه بهتر است یا استفاده از مژه مصنوعی ؟

مدت ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

در صورت مراقبت از اکستنشن مژه باید دقت و توجه لازم را داشته باشید تا عمر اکستنشن را تا 5 هفته بالا ببرید و به این طریق در وقت و هزینه صرفه جویی کنید .

در هنگام مراقبت از اکستنشن مژه به هیچ وجه از مواد روغنی در اطراف مژه استفاده نکنید و چشم را فقط با آب تمیز کنید .

برای مراقبت از اکستنشن مژه خیلی کم از مواد آرایشی مثل ریمل استفاده کنید و اگر چشم آرایش می کنید از مواد آرایشی ضد آب استفاده نکنید .

برای مراقبت از اکستنشن به آن دست نزنید و ان را نکشید .

از فرمژه استفاده نکنید .

با آب داغ و مواد شوینده آن را فشار ندهید .

چند بار می توانیم لیفت مژه انجام دهیم ؟

به خاطر اینکه لیفت مژه روش دائمی نیست برای رسیدن به نتیجه دلخواه ، نیاز به تکرار دارد . و ماندگاری این روش در افراد مختلف تفاوت دارد اما به طور معمول 2 تا 3 ماه است و بعد از آن فرد باید دوباره لیفت مژه انجام دهد . تا زمانی که اثر آن بر روی مژه ها است ، تاثیر آن را می توان بر روی مژه ها مشاهده کرد ، اما پس از آن مژه ها به حالت اولیه باز می گردد .

اگر سوالی دارید بپرسید