اکستنشن مژه

اکستنشن مژه بدون ایجاد حساسیت و ریزش مژه های طبیعی و با مواد صد در صد درجه یک

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه با جدیدترین و بی آسیب ترین روش های روز دنیا به صورت

قیمت ها اکستنشن مژه اصفهان

از ۱۲۰ تا ۱۸۰ هزار تومان

ترمیم از ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان

  • والیوم
  • سه بعدی
  • دو بعدی
  • روسی
  • ابریشمی

اکستنشهن مژه چیست ؟

مژه هایی با ضخامت، طول و رنگهای متفاوت که از الیاف طبیعیست که به مژه های اصلی به صورت تار به تار چسبانده می شود بارز ترین ویژگی این روش کمترین حس سنگینی و کاملا طبیعی بدون مژه هاس ، بدون ایجاد حساسیت و ریزش مژه های طبیعی و با مواد صد در صد درجه یک و مورد تایید FDA آمریکا که علاوه بر زیبایی به خاطر طبیعی بودن باعث افزایش اعتماد به نفس شما نیز می شود.

زیبایی مژه با اکستنشن

زیبایی نتیجه هارمونی و تعادل بین اجزای صورت می باشد. مژه و مو یکی از بارز ترین اجزا در تشکیل یک صورت زیباست. امروزه در بسیاری از افراد در اثر عوامل محیطی ، درونی و مشکلات عصبی ریزش مو و ریزش مژه جزء یکی از معضلاتی شده که باعث ضایع شدن اعتماد به نفس می شود. مژه در زیبایی چشم ها نقش به سزایی دارد. اکستنشن مژه به چشم های شما زیبایی دو چندان می بخشد. شما می توانید چشمان خود را با اکستنشن مژه ، به فرم دلخواه خود در آورید. ضمن اینکه اکستنشن به دلیل استفاده از مواد طبیعی و چسب کراتین و پد مخصوص هیچ آسیبی به مژه های شما نمی زند بلکه باعث رشد مژه های جوان شما نیز می شود. با اکستنشن  میتوانید بلندی مژه خود را به میزان دلخواه تبدیل کنید

آیا اکستنشن مژه سبب ریزش مژه می شود؟

در جواب باید گفت اگر اکستنشن مژه به روش صحیح یعنی کاشت تار به تار مژه صورت گیرد و در حین کاشت مژه به هم نچسبد اکستنشن هرگز باعث ریزش مژه نمی شود. زیرا از چسب مخصوص مژه استفاده می شود که خود ویتامینه ، کراتینه و سبک است و از نظر دید عموم بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص می باشد.

اکستنشن مژه مصنوعی ، تکنیک جدیدی است که به شما کمک می کند تا مژه هایتان را توسعه دهید.

نکاتی در مورد اکستنشن مژه

در این بخش  ۵ نکته را متذکر می شویم  که باید پیش از اقدام برای اکستنشن مژه (اضافه کردن موقت مژه مصنوعی) از آنها باخبر باشید. تقریبا تمام خانم‌ها دوست دارند مژه‌هایی بلند و ضخیم داشته باشند، و برای اینکه به این آرزوشان برسند، راه‌های مختلفی را امتحان می‌کنند. چرا که یک چهره‌ی زیبا بدون مژه‌هایی بلند و ضخیم ناقص است. مژه، به بخشی از مد تبدیل شده است. امروزه می‌توانید سرم‌های بلند کننده، مژه‌های مصنوعی چندبار مصرف، اکستنشن‌های مژه و محصولات متعدد دیگری را برای آراستن مژه‌هایتان بیابید. اما نکته‌اش این است که تمام این محصولات، راه‌حلی موقتی دارند. چیزی که این روزها خانم‌های بیشتر و بیشتری به سمتش می‌روند اکستنشن مژه مصنوعی است.اکستنشن مژه مصنوعی ، تکنیک جدیدی است که به شما کمک می کند تا مژه هایتان را توسعه دهید تا زنانه و با شکوه بنظر برسید. اما قبل از اینکه بسمت استفاده از این تکنیک بروید، چیزهایی هستند که باید بدانید.

نمونه کارهای انجام شده